Zawody Gminne
Miasto Oleśnica Gmina Oleśnica Syców Twardogóra Międzybórz Bierutów Dobroszyce Dziadowa Kłoda
|
21.12.2012 21:30 Wesołych Świąt!!! |
|
19.12.2012 00:55 Siatkówka Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców |
SYCÓW WŚRÓD SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NAJLEPSZY
|
19.12.2012 00:55 Siatkówka Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt |
TWARDOGÓRA NIE MIAŁA SOBIE RÓWNYCH.
Mistrzynie Powiatu Gimnazjum Twardogóra
|
19.12.2012 00:55 Siatkówka Szkół Gimnazjalnych Chłopców |
SYCÓW ZDECYDOWANYM FAWORYTEM.
|
19.12.2012 00:55 Piłka Nożna Szkół Gimnazjalnych Chłopców |
Po zaciętej walce Twardogóra górą.
|
09.12.2012 20:25 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców-Szkoły Podstawowe |
OLEŚNICKA DWÓJKA DOMINUJE !!!!.
Początek grudnia to czas, w którym rozpoczęła się rywalizacja w grach zespołowych szkół podstawowych w roku szkolnym 2012/13 na poziomie powiatu.
|
02.12.2012 20:55 SZACH MAT W POWIECIE-Mistrzostwa Powiatu w Szachach Szkół Gimnazjalnych |
Uczniowie z Gimnazjum w Sycowie w królewskiej grze są najlepsi.
|
30.11.2012 00:15 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców-Licealiści między koszami |
Dziewczęta i chłopcy z II LO mistrzami Powiatu.
Mistrzynie Powiatu II LO Oleśnica
|
25.11.2012 16:15 Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych |
TRÓJKA ZDEKLASOWAŁA RYWALI. W obu kategoriach drużyny z Gimnazjum nr 3 wygrały powiatowe mistrzostwa w koszykówce.
I Miejsce w kategorii Chłopców - Drużyna z Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy
I Miejsce w kategorii Dziewcząt - Drużyna z Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy
|
14.11.2012 01:00 Współzawodnictwo sportowe |
|
11.11.2012 21:00 Wybory w Powiatowym Szkolnym Związku Sportowym |
|
05.10.2012 14:30 XI Rajd Rowerowy |
|
05.10.2012 14:30 SZTAFETY POWIATOWE |
|
01.10.2012 10:15 Piłka Nożna - Licealiada 2012 |
Drużyna ZSP z Bierutowa wygrała finał Licealiady w piłce nożnej
I Miejsce - Drużyna ZSP z Bierutowa
|
01.10.2012 10:00 Nowe Kalendarze Powiatowe na 2013 rok |
|
14.09.2012 14:50 WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE 2011-2012 |
|
02.07.2012 23:00 XI OLEŚNICKI RAJD ROWEROWY |
|
21.06.2012 10:00 II Oleśnicki Rajd Pieszy "DREPTAKI" |
|
31.05.2012 22:30 Piłka plażowa - Licealiada 2012 |
|
22.05.2012 23:30 Czwórbój LA - IMS 2012 |
|
08.05.2012 22:10 Terminarz zawodów LA |
Prosimy zapoznać się z terminarzem zawodów LA organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu |
27.03.2012 23:05 X OLEŚNICKI RAJD ROWEROWY |
|
27.03.2012 23:00 Mini piłka siatkowa - IMS 2012 |
|
21.03.2012 22:30 Piłka ręczna - Licealiada 2012 |
|
11.03.2012 22:40 Mini piłka ręczna - finał międzypowiatowy |
|
09.03.2012 22:35 Szachy - Licealiada 2012 |
|
06.03.2012 23:10 Sukces SP 2 i SP 6 w mini koszykówce |
|
26.02.2012 20:15 Mini piłka ręczna - IMS 2012 |
|
26.02.2012 20:05 Tenis stołowy - IMS 2012 |
|
18.02.2012 21:00 Szachy - IMS 2012 |
|
16.02.2012 23:00 Tenis stołowy - Licealiada |
|
07.02.2012 22:00 Półfinał strefy wrocławskiej - futsal |
|
|
|
|